Hledání pozic
Obor:
Kraj:
Text:
 

Java Developer (a nový „Amík“ do našeho týmu) - nabídka zaměstnání

Java Developer (a nový „Amík“ do našeho týmu)
AMI Praha a. s.
Praha
Něco málo o AMI Praha
Jsme flexibilní softwarová společnost, která klade důraz na praktická, bezpečná a efektivní řešení. Zabýváme se především bezpečností IT, podnikovými aplikacemi a portály. Jsme lídři v oblasti identity a role managementu. Na trhu působíme již od roku 1996, v současné době náš tým tvoří více než třicet odborníků. Protože věříme, že síla AMI je v lidech, v jejich znalostech, vědomostech a nasazení, vytváříme příjemné pracovní prostředí s prostorem pro vlastní invenci a iniciativu.

Co tě u nás bude těšit?
Práce s odborníky, kteří tě v tvých znalostech a dovednostech posunou dál, na projektech pro renomované české i zahraniční společnosti.

Jakou práci nabízíme?
• programování v Java EE v týmech do cca pěti lidí
• práce na backendové i frontendové části
• spolupráce na návrzích architektury
• doporučení produktů a to jak v našich prostorách, tak u zákazníků na jejich projektech.

Benefity
Pokud máš zájem se vzdělávat, můžeš absolvovat certifikovaná odborná školení, nebo se účastnit hodin angličtiny s rodilým mluvčím, který dochází k nám do kanceláří. Určitě oceníš i příjemné pracovní prostředí v lokalitě Prahy 6, kde si můžeš od PC odpočinout, protáhnout se a projít se v parku. Pokud jsi pohybově založený, radost ti udělá i benefit v podobě posilovny, která je 50 metrů od kanceláří.

Požadavky na pracovníka:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxe v programování v Java
• znalost/zkušenosti s Java EE nebo Spring, JavaScript, Web Services, JPA, Hibernate, SQL
• schopnost dodávat kvalifikované odhady pracnosti
• znalosti a orientace v moderních vývojových trendech nejpoužívanějších Java technologiích
• Výhodou je znalost Liferay, zkušenosti s JBoss, Glassfish, LDAP, JSF, UML a programování portletů

  • Systém plně hrazených benefitů - posilovna 50 m od kanceláří, stravenky v hodnotě 90 Kč, týden dovolené navíc, občerstvení na pracovišti
Dle schopností :-)
Jaroslava Horáčková
+420 731 681 654