Hledání pozic
Obor:
Kraj:
Text:
 

Programátor webových aplikací v Javě - nabídka zaměstnání

Programátor webových aplikací v Javě
Jižní Morava
Brno nebo Prostějov
J2SE
Jedná se o práci na produktu, který umožňuje zákazníkům efektivní a transparentní správu poskytovaných služeb a procesů.
Tento produkt je hojně využívaný zákazníky z oblasti státní správy, výrobních podniků, bankovního sektoru a nadnárodních korporací.
Primárně je tento produkt směřován do oblasti IT service managementu, kde pokrývá oblasti jako IT Asset Managent, Incident Problem Change, nebo Financial Management a mnoho dalších, jejichž procesy jsou certifikované mezinárodní autoritou. Díky své skladbě se už v podstatě nejedná o aplikaci, ale o vývojové prostředí které umožňuje upravovat procesy zákazníkům na míru a nebo na přání vyvíjet nové moduly z libovolné oblasti.
Programátor tohoto projektu se stará o vývoj nových ovládacích prvků, nástrojů a funkcí, které pak jsou dostupné pro další oddělení nebo zákazníky pro přípravu business logiky
Vývoj jádra probíhá v java8 a pro webové části se pak dále používá SmartGWT, JS, Angular2 a pro datovou část využíváme řešení od Oracle,MSSQL a IBM DB2
střední s maturitou
  • Umíš programovat v Java, případně skvěle ovládáš C++ / .NET
  • Dokážeš analyzovat požadavky a najít optimální řešení
  • Zvládneš komunikovat s okolím v angličtině
  • Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra
  • Množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, výuka jazyků v pracovní době, firemní školení, 13. plat, sick day, relokační balíček, benefitní systém formou „cafeteria“)
Tereza Svobodová
+420 702 189 433